Prázdné rozvaděčové skříně

Prázdné rozvodnice a rozvaděčové skříně mohou být kromě rozvodů elektřiny využity pro telekomunikaci, měření a regulaci, rozvody kabelové televize, v informačních technologiích atp.

V nabídce máme skříně ve všech konstrukčních provedeních.

Prázdné rozvodnice

Rozvodnice se používají především pro bytové, domovní a jiné podobné instalace.Lze je však použít i v průmyslových prostorech. Rozvodnice vyrábíme v provedení pod omítku, do dutých stěn i na stěnu.

Rozvodnice jsou dostupné v typovém provedení, nebo na přání zákazníka. Rozvodnice pod omítku jsou standardně vyráběny v krytí IP40 nebo IP44, popřípadě IP55 s vnějšími panty a rozvodnice na stěnu lze vyrobit v krytí IP40, IP44, IP54, IP55.

Rozvodnice mohou být vyrobeny z ocelového plechu, ocelového pozinkovaného plechu nebo v nerezovém provednení. Standardní barvy jsou bílá hladká, šedá s hrubou strukturu. Na základě domluvy lze barvu upravit na přání.

Prázdné rozvaděčové skříně

Prázdné skříně mohou být kromě rozvodů elektřiny využity pro telekomunikace, měření a regulaci, rozvody kabelové televize, v informačních technologiích atp. Skříně jsou vhodné pro instalaci elektrického zařízení ve svém vnitřním prostoru z důvodu dobré ochrany před vnějšími vlivy.

V nabídce jsou skříně ve všech konstrukčních provedeních.

Standardně jsou dodávány s IP40, na přání zákazníka však lze dodat i skříně s IP54. K výběru je také několik variant uzamykání a v případě skříní pro osazení do kompaktního pilíře jsou v nabídce podstavce v příslušném rozměru.

Skříně vyrábíme ve standardních rozměrech nebo na přání zákazníka. Díky tomu můžeme vyhovět většině požadavků na rozměry. Některé skříně jsou dodávány bez zámku, proto je v poptávce nutné upřesnit i požadovaný způsob uzamykání.

Skříně dodáváme pouze na základě poptávky.

 Katalog - RS rozvaděč